Již od založení tohoto e-shopu si pohráváme s myšlenkou na pravidelné zveřejňování našich vlastních pivních ochutnávek. Váhali jsme, jakou formou ti naše poznatky a zážitky sdělit, a jak případně získané vjemy ohodnotit - pro ty, kdo rádi porovnávají.

Až se nám do ruky dostal Degustační deník, který nás naprosto uhranul. To je přesně ono! Tenhle „nástroj“ nám pomůže ve všech směrech. Evidence našich vlastních ochutnávek je tím zcela základním, hodnocení v něm obsažená se dají snadno přetransformovat na web a ještě se nabízí možnost porovnání výsledků.

Na druhou stranu je třeba přiznat, že v našem případě půjde o ryze subjektivní pohled na konkrétní pivo. Nejsme profesionální pivní someliéři, tudíž nečekej žádné sofistikované rozbory ochutnaných piv. Spíše tě čeká náš skromný názor na degustovaný mok a zároveň jakási udička nahozená směrem k tobě. Budeme rádi, pokud nás i další pivní nadšence seznámíš s tvým vlastním názorem. A samozřejmě moc rádi uvítáme i tvoje zážitky s jinými pivy - jejich barvami, vůněmi a chutěmi. Prostě, dej světu a vesmíru vědět, jak ti které pivo šmakuje!