Pokud patříš mezi milovníky čerstvého piva a průzkumníky toužící po objevování nových pivních chutí, pak jsi u nás správně. Z pohodlí svého domova můžeš poznat chutě těch nejzajímavějších pivních značek, které naše země nabízí. Vydej se s petpiv.cz na virtuální pivní tour po českých minipivovarech a odhal tajemství pivního vesmíru.

Jak začít?

Nejlépe tak, že si vytvoříš účet. Zabere to jen pár minut a ty pak budeš mít možnost hodnotit zakoupená piva, přehledně uvidíš své pivní objednávky, můžeš si jednoduše zapnout Hlídacího psa, aby tě upozornil, až bude zase produkt na skladě. Budeš se moci zúčastnit anket a tvůj hlas může rozhodnout o tom, které pivko se třeba nově objeví v nabídce. Navíc už nebudeš muset vždy znovu vyplňovat své údaje. Vytvoř si účet zde.

Pokud se navíc přihlásíš i k odběru novinek, budeš pravidelně jako první informován o nových pivních přírůstcích v e-shopu a o speciálních akcích. Budeš si moci přečíst exkluzívní rozhovory s majiteli pivovarů a zajímavé články o pivu. K odběru se přihlásíš jednoduše zatržením políčka "Zasílat novinky na e-mail" během vytváření účtu.

Nakupovat můžeš samozřejmě i bez vytvoření účtu. Tak si prohlídni naši nabídku a objevuj! S chutí do toho a na zdraví!