Na našem e-shopu se pořád něco děje. Přibývají nová a nová piva, ale s některými se také musíme rozloučit. Samozřejmě se snažíme přinášet i zajímavý obsah. Abyses v tom neztratil, servírujeme krátký přehled posledních novinek.

Ze všeho nejdříve tě srdečně zveme do Šmakovny. To je naše virtuální ochutnávková místnost. Tady koštujeme piva, která nabízíme na e-shopu. A dokonce jsme této degustaci dali strukturu:). Hodnotíme první dojem, vůni, chuť a doznívání. Vyjde nám procentuální skóre a pochopitelně čím vyšší, tím lepší. Jestli hledáš inspiraci pro ochutnání nových piv anebo si chceš svoje dojmy porovnat s našimi, ve Šmakovně si na správném místě. Do Šmakovny se jednoduše dostaneš z hlavního menu a rovnou tam můžeš zaskočit zde.

Neocenitelným pomocníkem při našich ochutnávkách je nám Degustační deník, který si můžeš také pořídit na našem e-shopu v sekci Dárky. Vybrat můžeš kapesní verzi zde, anebo podrobnější A4 formát zde.

A teď pár slov k produktovým novinkám. Během března jsme představili první sadu piv z hodonínského pivovaru Křikloun. A sotva jste první dodávku piv vyprodali, už se objevily nové pivní objevy od Křiklouna. APA Wai-Iti je naším prvním pivním výletem za novozélandským chmelem. A nově se objevuje "vícevoltážní" Citra IPA 15°, která má na rozdíl od své předchůdkyně o nějaké to procento alkoholu více.

Pak tady máme ještě upozornění z pivovaru Uhříněves, kde se nabídka stylu IPA posouvá zase opačným směrem. Velmi populární "červená" (dle etikety) IPA 15° je nahrazena pro jarní a letní sezonu lehčí Session IPA 11°. Rozdíl poznáte už podle etikety. Zelená nahrazuje červenou:)

Tak hodně štěstí při objevování pivního vesmíru!