Novinky každý měsíc

Posláním výzkumníka je objevovat nové věci. Posláním pivního průzkumníka je objevovat nová piva. Nemusíš však objíždět minipivovary po celé ČR, stačí pravidelně navštěvovat petpiv.cz. Každý měsíc se v nabídce objeví aspoň jeden nový pivní kousek. Záležet pak bude i na tobě, jestli toto pivko zůstane v nabídce dlouhodoběji anebo zmizí v propadlišti pivních dějin. 

Exkluzivní piva

Chceme společně s tebou objevovat nová piva. Proto představíme hlavně piva, která na jiných e-shopech nenajdeš. Objevíš zde sezónní speciály anebo nabídku začínajících pivovarů. Vždy se zárukou čerstvosti.

Jen čerstvá piva!

Piva na našem e-shopu budou vždy čerstvá! V nabídce najdeš jen česká piva z minipivovarů. Nefiltrovaná, nepasterovaná. Piva nakupujeme přímo z pivovarů čerstvě uvařená. Pak už jen čekají na tvou objednávku. V chladničce v našem skladu. Ještě chladné předáme vybranému dopravci. Nejpozději za 48 hodin už zásilka dorazí k tobě domů. Pak je to už na tobě, abys pivo vypil anebo si jej uchoval na později v temném a chladném prostředí do 10°C. Ale pozor na datum spotřeby! Nepasterovaná piva mají výjimečnou chuť, ovšem nižší trvanlivost než supermarketová piva.